Takkasydän Hitze ALBERO AL14 R.H-D
Takkasydän Hitze ALBERO AL14R.H-D on moderni ja kestävä takkasydän.
Hitze
2429,00 € (sis. Alv 25,5%)
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. Arvio 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
Takkasydän Hitze ALBERO AL14R.H-D on moderni ja kestävä takkasydän.
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A+ |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| 15a B-VG | Kyllä |
| Nimellisteho | 14 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 7–18 kW |
| Hyötysuhde | 83 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,032 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,845 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Kyllä |
| Savuhormin halkaisija | 200 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 980–1 120 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 560–910 cm² |
| Lasin mitat | 680 x 430 x 375 mm |
| Mitat | 769 x 1065 x 510 mm |
| Paino | 153 kg |




























