Takkasydän Hitze ALBERO AL16 L.H-D
Takkasydän Hitze ALBERO AL16L.H-D kuuluu valmistajan suosituimpaan takkasydänmallistoon.
Hitze
2499,00 € (sis. Alv 25,5%)
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. Arvio 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
Takkasydän Hitze ALBERO AL16L.H-D kuuluu valmistajan suosituimpaan takkasydänmallistoon.
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A+ |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| 15a B-VG | Kyllä |
| Nimellisteho | 16 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 8–20 kW |
| Hyötysuhde | 80 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,033 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,786 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Ei |
| Savuhormin halkaisija | 200 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 1 120–1 280 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 640–1 040 cm² |
| Lasin mitat | 680 x 530 x 375 mm |
| Mitat | 769 x 1165 x 510 mm |
| Paino | 157 kg |























