Takkasydän Hitze ALBERO AL9L.H-D
Takkasydän Hitze ALBERO AL9L.H-D on kestävä ja helppokäyttöinen takkasydän kotiin.
Hitze
2049,00 € (sis. Alv 25,5%)
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. Arvio 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| Nimellisteho | 9 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 4,5–12 kW |
| Hyötysuhde | 78 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,036 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,818 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Kyllä |
| Paino | 112 kg |
| Savuhormin halkaisija | 180 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 630–720 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 360–590 cm² |
| Lasin mitat | 545 x 390 x 325 mm |
| Mitat | 636 x 1009 x 443 mm |




























