Takkasydän Hitze STMA 68×43 L
Takkasydän Hitze STMA 68×43.L on hyvä valinta, kun etsit edullisempaa mutta laadukasta takkasydäntä.
Hitze
2015,00 € (sis. Alv 25,5%)
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. Arvio 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| Nimellisteho | 11 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 5,5–14 kW |
| Hyötysuhde | 75,5 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,037 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,873 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Kyllä |
| Paino | 109 kg |
| Savuhormin halkaisija | 180 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 770–880 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 440–720 cm² |
| Lasin mitat | 680 × 430 × 347 mm |
| Mitat | 752 × 903 × 458 mm |






















