Biopoltin EcoSmart Fire AB3
EcoSmartin pyöreiden bioetanolipolttimien pienin malli, joka tarjoaa yllättävän tehokkaan liekin kompaktissa koossa.
Ecosmart Fire
Hintaluokka: 869,00 € - 1239,00 €
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
10-15 arkipäivää
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
EcoSmartin pyöreiden bioetanolipolttimien pienin malli, joka tarjoaa yllättävän tehokkaan liekin kompaktissa koossa. AB3 toimii monien siirrettävien design-tulien ytimenä sekä sisä- että ulkokäytössä, ja se antaa vapauden toteuttaa omia tuliratkaisuja. Saatavilla väreissä RST & musta.
Toimitussisältö:
- Biopoltin
- Jerrykannu 5L
- Sytytystanko
- Sytytin
- Kaatonokka jerrykannuun
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Käyttökohde | Sisä- tai ulkokäyttö |
| Pituus, poltin | 260 mm |
| Leveys, poltin | 260 mm |
| Syvyys, poltin | 92 mm |
| Pituus, Top Tray 1 | 291 mm |
| Leveys, Top Tray 1 | 291 mm |
| Korkeus, Top Tray 1 | 101 mm |
| Paino, poltin | 2,44 kg |
| Paino, poltin + Top Tray | 4,68 kg |
| Materiaalit | Poltin ruostumatonta terästä AISI 304, valinnaisesti mustalla keraamisella pinnoitteella |
| Väri | Ruostumaton teräs / musta |
| Tilavuus | 2,5 l |
| Lämpöteho | 6,12 MJ/h / 2 kW |
| Paloaika | 8–11 h |
| Polttoaineenkulutus | 0,31 l/h |
| Lämmittää keskimäärin | 20 m² |
| Huoneen minimikoko | 40 m³ |





















