Takkasydän Hitze ARDENTE 105×43.DGS
Takkasydän Hitze ARDENTE 105×43.DGS on tunnelimallinen takkasydän, joka sopii kaksipuoleiseen asennukseen tai saarekemaiseksi takaksi.
Hitze
5119,00 € (sis. Alv 25,5%)
12 kk korotonta maksuaikaa
Tällekin tuotteelle 12 kuukautta korotonta maksuaikaa, kun valitset maksutavaksi Takkahuone-tilin.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. Arvio 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| Nimellisteho | 20 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 10–26 kW |
| Hyötysuhde | 78 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,036 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,508 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Ei |
| Paino | 395 kg |
| Savuhormin halkaisija | 200 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 1 400–1 600 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 800–1 300 cm² |
| Lasin mitat | 1050 x 430 mm |
| Mitat | 1324 x 1604 x 708 mm |





















