Takkasydän Hitze ALBERO AL14 G.H-D
Takkasydän Hitze ALBERO AL14G.H-D kuuluu valmistajan suosituimpaan takkamallistoon.
Hitze
2949,00 € (sis. Alv 25,5%)
Takkahuone-tili
vain
/kk
· koroton 12 kk
Luottoaika12 kk
Korko0 %
Käsittelymaksu3,90 €/kk
Maksettava yhteensä
Luottokustannus . Resurs Bank AB. Myönnettävä luotto edellyyttää hyväksyttyä luottohakemusta.
+ toimitus 0,00 €
Tilaustuote. 15-20 arkipäivää.
- ✓Suomalainen perheyritys vuodesta 2001
- ✓Turvalliset maksutavat (Paytrail / Klarna)
- ✓Tilaa nyt - Toimitusaika sovittavissa aikataulusi mukaan
- ✓14 päivän palautusoikeus
Kysy rohkeasti, vastaamme nopeasti!
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Energialuokka | A+ |
| Ecodesign | Kyllä |
| BImSchV II | Kyllä |
| 15a B-VG | Kyllä |
| Nimellisteho | 14 kW |
| Lämmitystehon säätöalue | 7–18 kW |
| Hyötysuhde | 83 % |
| Hiukkaspäästöt 13 % O₂ | 0,032 g/m³ |
| CO-päästöt 13 % O₂ | 0,845 g/m³ |
| Lämpökotelon mahdollisuus | Ei |
| Savuhormin halkaisija | 200 mm |
| Tuloilman halkaisija | 125 mm |
| Poistoilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 980–1 120 cm² |
| Tuloilmaritilöiden aktiivinen pinta-ala | 560–910 cm² |
| Lasin mitat | 680 x 430 mm |
| Mitat | 983 x 1231 x 575 mm |
| Paino | 200 kg |






























